שגרירות ארה"ב

שגרירות ארה"ב בישראל נמצאת ברחוב הירקון 71 בתל אביב. שגרירות ארצות הברית אמונה על מכלול האינטרסים האמריקאים בישראל. המבנה בן שש קומות הינו מבנה מבוצר ומאובטח ביותר, מוקף בגדר ביטחון ומצלמות אבטחה. מאחורי הבניין - מגרש חנייה המשרת אותו, אף הוא מאובטח היטב. בראש שגרירות ארה"ב עומד דן שפירו, שגריר ארה"ב בישראל.

שגרירות ארה"ב מעניקה מענה לצרכיהם של אזרחים אמריקאים המתגוררים או השוהים בישראל. המחלקה הקונסולרית מטפלת בבקשות ויזה לארה"ב של אזרחים זרים.

אזרח ישראלי שהגיש בקשת ויזה לארה"ב ומעוניין להיכנס לשגרירות ארה"ב, צריך לתאם תור מראש דרך אתר האינטרנט של שגרירות ארצות הברית בכתובות:

https://ceac.state.gov/genniv

האתר נועד להגשת בקשה, באתר זה תמצאו את רוב המידע הדרוש לכם על מנת להוציא ויזה לארה"ב. שגרירות ארה"ב גובה עמלת טיפול על סך 160$ עבור כל בקשה לויזת תייר/עסקים/סטודנט/חילופי מבקרים. עמלה זאת אינה ניתנת להחזר גם אם בקשתכם סורבה. אם תגישו בקשה חוזרת, תצטרכו לשלם את האגרה שוב.

שגרירות ארה"ב

טיפים חשובים - שגרירות ארצות הברית

כדי לקבל ויזה יש להגיע לראיון אישי בשגרירות ארה"ב. לאחר שקבעתם תור, עליכם להגיע לראיון כשעה לפני המועד המשוער, כשאתם מצוידים במסמכים אותם השגרירות דורשת להציג. בכניסה לשגרירות תעברו בדיקה ביטחונית.

שימו לב - נהלי הבטיחות של שגרירות ארה"ב הינם נוקשים, ומשכך את מרבית ציודכם האישי תאלצו להשאיר בשירות שמירת חפצים אותו מספקים בתי עסק הסמוכים לשגרירות, או לחלופין להשאירם ברכבכם. לא ניתן להכניס מכשירים אלקטרונים מכל סוג, נשק מכל סוג, נוזלים ותיקים. תוכלו להכניס כלי כתיבה, חומר קריאה, דרכון ומסמכים רלוונטיים וכן את מפתחות הבית והרכב.

לאחר הבדיקה הבטחונית בשגרירות תכנסו פנימה, שם תמתינו לתורכם. זמני ההמתנה משתנים מזמן לזמן ואינם קבועים. לרוב, ההמתנה לא אורכת פחות משעה.

בהגיע תורכם, תיקראו אל עמדת הקונסול אשר יבחן את מסמכיכם האישיים ושיאל אתכם מספר שאלות.

איך תידעו אם בקשתכם לויזה לארה"ב משגרירות ארצות הברית בישראל אושרה?

 אם תאושר בקשתכם לויזה לארה"ב - יילקח מכם דרכונכם וישלח אליכם בדואר שליחים לביתכם.

אם לא תאושר בקשתכם לויזה לארה"ב - יוחזר לכם דרכונכם ותקבלו טופס קצר המבאר את סיבת הסירוב.


קליק ויזה מתמחה בהוצאת ויזה לארה"ב, ותשמח לעמוד לשירותכם ולעשות את התהליך עבורכם.