כל כך הרבה דריישות לקבלת ויזה לארה"ב, מדוע ?

ויזה לארה"ב היא ויזה שבלעדיה לא ניתן להיכנס לארצות הברית, הויזה לארה"ב מונפקת בשגרירויות ארה"ב הפזורות מסביב לעולם וקיימות גם במדינת ישראל.

קרא עוד: כל כך הרבה דריישות לקבלת ויזה לארה"ב, מדוע ?

הצגת מסמכים לשגרירות ארה"ב בישראל

שגרירות ארה"ב בארץ ישראל קיימת מזה שנים רבות ומשמשת תפקיד חשוב בהחלטה הנוגעת לאשרת השהייה של ישראלים (קבלת ויזה לארה”ב).

קרא עוד: אילו מסמכים להציג לשגרירות ארצות הברית

 ישנן סיבות רבות להוציא ויזה לארה"ב, ומה שלכם ? ....

כולם מגיעים בחייהם לשלב בו הם מעוניינים לעשות צעד משמעותי ושינוי מהותי אשר ישפיע על מהלך חייהם לטובה ויעזור לשדרג ולהעצים חוויה כזו או אחרת.

קרא עוד: מה הסיבה שלך להוצאת ויזה ?

לפעמים חלומות מתגשמים, קליק ויזה עוזרים לכם בויזה לארה"ב !

ויזה לארה"ב היא חלומו הנכסף של כל משוחרר טרי מהצבא, של כל זוג שמעוניין בירח דבש חלומי, של כל אדם המעוניין ללמוד בבתי הספר הטובים בעולם ובכלל לכל מי שרוצה לחוות ולהכיר את ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, ארצות הברית.

קרא עוד: עזרה בהוצאת ויזה לארה"ב

להוציא ויזה לארה"ב בקלות עם קליק ויזה

ויזה לארה"ב משמשת את אזרחי העולם למטרות רבות ושונות, ישנם דורשים של ויזה לארה"ב לצורכי עסקים וישנם לצורכי הנאה, תיירות לימודים ועוד.

קרא עוד: להוציא ויזה לארה"ב בקלות עם קליק ויזה

מדריך קביעת תור לויזה לארה"ב

כחלק מתהליך הגשת בקשה לויזה לארה"ב, על המועמד לקבוע תור לראיון אשר ייערך מול הקונסול האמריקאי בשגרירות. לשלב קביעת תור לויזה מגיעים לאחר ביצועם של מספר פעולות מקדימות:

קרא עוד: מדריך קביעת תור לויזה לארה"ב

קביעת תור דחוף לויזה לארה"ב

אנשים רבים נתקלים בצורך לקביעת תור דחוף לויזה לארה"ב, מסיבות שונות.
במקרים מסוימים שגם השגרירות האמריקאית מקבלת כדחופים, ישנה אפשרות לקבוע תור דחוף לויזה לארה"ב, או תור מזורז, באישור השגרירות.

קרא עוד:קביעת תור דחוף לויזה לארה"ב

ויזה לתינוק לארה"ב

בעלי דרכון ישראלי המעוניינים להגיע לארה"ב מחוייבים להצטייד בויזה לארה"ב המשמשת כאשרת כניסה למדינה.
לא פעם נשאלת השאלה האם גם ילדים, ותינוקות ביניהם, זקוקים לויזה ובכן, התשובה לכך היא חד משמעית: כן!
ילדים מתחת לגיל 14 פטורים אומנם מראיון בשגרירות, אולם פרט לכך, הליך הנפקת הויזה לארה"ב זהה להליך ההנפקה עבור כל מועמד אשר גילו מעל לגיל 14.

קרא עוד:הוצאת ויזה לתינוק לארה"ב

להוציא ויזה דחופה לארה"ב

הליך הוצאת ויזה לארה"ב כרוך במספר שלבים ובינהם ויזה לארה"ב טפסים כאשר השלב הארחון והמכריע הינו שלב הראיון.
לשם הגעה לראיון יש לעבור את כל השלבים המקדימים כגון: מילוי שאלון DS160, תשלום אגרה, פתיחת פנייה באתר הרשמי של השגרירות וקביעת מועד לראיון. לרוב, הליך הוצאת הויזה אורך מספר שבועות, החל ממילוי הטפסים ועד לשלב ההגעה לראיון וקבלת הדרכון בחזרה לידכם.

קרא עוד:להוציא ויזה דחופה לארה"ב

איך להקדים תור לויזה לארה"ב

הקדמת תורים לויזה לארה"ב מתאימה במיוחד למתכננים לטוס בקרוב לארה"ב אך אין להם ויזה? אופס!!!
מאות אנשים רוכשים כרטיסים ומבצעים הזמנות דרך סוכנויות הנסיעות, אולם ברגע האחרון מגלים שאינם יכולים לעלות על הטיסה המתוכננת, מכיוון שטרם הסדירו את הליך קבלת הוויזה שלהם, מה עושים?

קרא עוד:איך להקדים תור לויזה לארה"ב

תשלום אגרת ויזה לארה"ב בדואר

אגרת ויזה לארה"ב הינו תשלום המועבר לשגרירות ארה"ב והוא נגבה על עצם הגשת הבקשה לויזה.

קרא עוד: תשלום אגרת ויזה לארה"ב בדואר

מסמכים לויזה לארה"ב

בהגיעכם לראיון לויזה בשגרירות ארה"ב, עליכם להציג מספר מסמכים על מנת להיכנס לראיון וכן, מספר נוסף של מסמכים הרלוונטיים לויזה לארה"ב אותם יהיה עליכם להציג בפני הקונסול המראיין, ומטרתם לתמוך בבקשתכם לויזה.

קרא עוד: מסמכים לויזה לארה"ב

אגרת ויזה לארה"ב

אגרת ויזה לארה"ב הינה תשלום המועבר לשגרירות ארצות הברית בגין כל בקשה להוצאת ויזה. תשלום האגרה הינו תנאי להשלמת תהליך קבלת הויזה לכל אדם המבקש אשרת כניסה לארצות הברית בין אם מגיש הבקשה עושה זאת באופן עצמאי או בין אם מגיש זאת באמצעות חברה מסוימת.

קרא עוד: אגרת ויזה לארה"ב

איך עושים ויזה לארה"ב

רבים מכם וודאי התעניינו לא פעם בביקור בארצות הברית אך נתקלו בשאלה איך מקבלים ויזה לארה"ב. את הליך הגשת הבקשה ניתן לבצע באופן עצמאי או להיעזר בגורמים מקצועיים אשר יבצעו עבורכם את התהליך.

קרא עוד: איך עושים ויזה לארה"ב

הארכת ויזה לארה"ב

תוקפה המקסימאלי של ויזת תייר לארה"ב (B1/B2) עומד כיום על 10 שנים. בתום תקופה זו, על בעל הויזה להגיש בקשה חדשה לשגרירות ארצות הברית לשם קבלת ויזה לארה"ב.

קרא עוד: הארכת ויזה לארה"ב

ויזה לאמריקה

בבואנו לבקר בארה"ב, יש צורך להנפיק קודם כל ויזה לאמריקה, או נכון יותר - לארצות הברית.

קרא עוד: איך להוציא ויזה לאמריקה

הוצאת ויזה

הוצאת ויזה לארצות הברית הינה תהליך המתבצע דרך שגרירות ארצות הברית. תחילתו של תהליך הוצאת הויזה הוא במילוי טפסים אשר נקראים DS160 באתר נלווה המקושר לשגרירות.

קרא עוד: הוצאת ויזה

בקשת ויזה לארה"ב

מעוניינים להגיש בקשת ויזה לארה"ב? לא יודעים איך מתחילים? כל התשובות מייד. ראשית כל- עליכם לדעת כי התהליך מורכב ממספר שלבים, רובם מתבצעים על ידי אתרי השגרירות.

קרא עוד: בקשת ויזה לארה"ב

שגרירות ארה"ב תל אביב

לרוב נתקל האזרח הישראלי בשגרירות ארה"ב כאשר יש ברצונו לבקר בארצות הברית, ולצורך כך- עליו להנפיק ויזה.

קרא עוד: שגרירות ארה"ב תל אביב

ראיון ויזה לארה"ב

חלק חשוב ומכריע בהליך הוצאת הויזה לארצות הברית הינו שלב הראיון. כידוע, כל אזרח ישראלי המעוניין להיכנס לארה"ב ולבקר בה חייב להצטייד באשרת כניסה, או בשמה הפופולארי והמוכר: "ויזה לארה"ב".

קרא עוד: ראיון לויזה ארה"ב

תשלום ויזה לארה"ב

תהליך הוצאת ויזה לארצות הברית הינו תהליך די ארוך כאשר במסגרתו תידרשו לשלם אגרת ויזה עבור הטיפול של השגרירות בבקשתכם. התשלום הינו חד פעמי ויש לשלמו עבור כל בקשה

קרא עוד: תשלום ויזה לארה"ב, מידע על תשלום ויזה לארצות הברית

ויזה לבעלי דרכון אירופאי

בכל רחבי העולם ישנם אנשים הרוצים להגיע לארצות הברית הלא היא ארץ ההזדמנויות והשפע, ולכל אחד מטרה שונה, יש שירצו לטוס ולטייל ברחבי ארצות הברית ואולי רק בניו יורק ויש כאלו שירצו להשתקע ולהקים משפחה, להקים עסק ולקיים קשרי עסקים, יש שירצו ללמוד באחד ממוסדי החינוך הטובים במדינה ועוד סיבות רבות ושונות. שערי ארצות הברית פתוחים רק עבור אלו המחזיקים בויזה או אשרת כניסה בעלת הגבלים מסוימים. טרם נסקור את תנאי ויזה לבעלי דרכון אירופאי, נסקור את סוגי הויזה הקיימים:
• עסקים/תיירות–מבקר (B1/B2)
• סטודנט/חילופי מבקרים–סטודנט (M/F), חילופי מבקרים (J), סטודנטים צעירים
• עבודה - דיפלומט/עובד רשמי (G,C3,A), ויזה על בסיס אישור עבודה (Q,P,O,L,H), נותני שירותי דת (R), סוחרים/משקיעים (E), אנשי צוות (C1/D), תפקידים מיוחדים (3E)

Read more: ויזה לבעלי דרכון אירופאי