ויזה לארה"ב דרך שגרירות ארה"ב בישראל

שגרירות ארה"ב בישראל היא השגרירות הכי מבוקשת, על כן בכדי להגיע אל גורמים מחליטים ובכדי לתאם ראיון לקבלת ויזה לארה"ב בשגרירות ארה"ב בישראל ישנם לא מעט שלבים שעליכם לעבור.

קרא עוד: ויזה לארה"ב דרך שגרירות ארה''ב בישראל

תהליך הוצאת ויזה לארה"ב, איך זה עובד ?

הוצאת ויזה לארה"ב מלווה בתהליך ארוך ולעיתים אף מיגע, שכן יש למלא טפסים רבים וארוכים הכתובים ומנוסחים בשפה האנגלית.

קרא עוד: איך עובד הוצאת ויזה לארה"ב

תהליך הוצאת ויזה לארצות הברית

תהליך הוצאת ויזה לארה"ב הינו תהליך פרוצדוראלי, הכולל מספר שלבים.

במאמרנו זה נסקור את השלבים השונים ונבאר אותם ולאחר מכן ניתן מספר דגשים החשובים לכל הפונים לתהליך הוצאת ויזה לארצות הברית.

קרא עוד: תהליך הוצאת ויזה לארצות הברית

ויזה ארה"ב שלבים

אמריקה, אמריקה... ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. רק להוציא ויזה – והנה אנחנו באים.

אלא מה?

קרא עוד: ויזה לארה"ב שלבים

שגרירות ארה"ב טפסים

שגרירות ארה"ב הממוקמת ברחוב הירקון 71 בת"א, הינה הרמה הגבוהה ביותר של נציגות דיפלומטית אמריקאית במדינת ישראל. נוסף על השגרירות האמריקאית בתל אביב קיימת גם קונסוליה אמריקאית השוכנת ברחוב ארנונה בירושלים והמורכבת ממשלחת דיפלומטית עצמאית אשר אינה כפופה לשגרירות בת"א.

קרא עוד: שגרירות ארה"ב טפסים

הקדמת תור לויזה לארה"ב

כידוע, תהליך הוצאת ויזה לארה"ב הינו תהליך מורכב ובירוקראטי הכולל מספר שלבים הנכללים גם בעבור בקשות מיוחדות של הקדמת תור לויזה לארה"ב, לכלל סוגי הוויזות ובהן גם ויזת תייר לארה"ב.

קרא עוד:הקדמת תור לויזה לארה"ב

הקדמת ראיון בשגרירות ארה"ב

הקדמת ראיון בשגרירות ארהב היא פרוצדורה לא פשוטה לכל אחד. פעמים רבות קורה לנוסעים לחו"ל, ובמיוחד לארה"ב, כי הם עושים את כל הסידורים הנחוצים לטיסה, מזמינים בתי מלון ומשלמים עבור חוויות הנופש שלהם, אך שוכחים דבר אחד- הויזה שלהם. אותו הדבר יכול לקרות גם לאנשי עסקים שיש להם פגישה עסקית בחו"ל, או למועמדים שהתקבלו ללימודים אך טרם הסדירו את נושא האשרות.
ואז כשכבר נזכרים- מאוחר מדי להוצאת ויזה לארה"ב, הראיונות הקרובים ביותר הינם הרבה אחרי תחילת תאריך הלימודים/ הטיסה ששילמתם עבורה/ ההזמנה של המלון/ פגישת העסקים.
יש פתרון פשוט וקל - פנו אלינו, ואנו נדאג להקדמת הריאיון בשגרירות ארה"ב, כך שתספיקו להגיע בזמן. שירות ייחודי זה מאפשר לכם להגיע בזמן למחוז חפציכם, למרות שהתורים עמוסים ותפוסים כולם, אנו בחברת קליק ויזה נדאג לעזור ולזרז את תהליך הקדמת ראיון בשגרירות ארה"ב.

קרא עוד:הקדמת ראיון בשגרירות ארה"ב

בקשות דחופות לויזה לארה"ב

בקשות דחופות לויזה לארה"ב מחולקות לשני סוגים עיקריים- כאלו המוכרות כדחופות על ידי השגרירות וכאלו שאינן מוכרות כדחופות אך הינן בקשות דחופות לויזה לארה"ב מצידכם, איך מגשרים על הפער ?

קרא עוד:בקשות דחופות לויזה לארה"ב

ויזה לארה"ב לילדים

תהליך הוצאת ויזה לארה"ב לילדים הינו תהליך שונה במקצת מהתהליך המקביל לאדם מבוגר.
מייד נסקור את תהליך הוצאת ויזה לארה"ב לילד וכן את אופן התהליך המתאים לכל גיל.

קרא עוד: ויזה לארה"ב לילדים

כניסה לארה"ב

על מנת לקבל ויזה לארצות הברית, לצורך כניסה לארה"ב, יש צורך בראיון מקדים בשגרירות, אשר במהלכו תציגו טפסים ומסמכים התומכים בבקשתכם לויזה. קביעת התור לראיון לויזה מתבצע לאחר מילוי טפסים ותשלום האגרה לויזה, דרך אתרי השגרירות. במאמר זה נרכז עבורכם את השלבים המרכיבים את ההליך הדרוש כדי לקבל את הויזה, שהיא אישור כניסה לארה"ב.

קרא עוד: כניסה לארה"ב כל מה שאתה צריך לדעת

מילוי טפסים לויזה לארה"ב

תהליך הגשת בקשה לויזה לארה"ב הינו תהליך מורכב ובירוקרטי הכולל בתוכו מילוי טפסים, תשלום אגרה, קביעת מועד לראיון, הגעה לראיון וזאת עד לקבלת האישור המיוחל לויזה לארה"ב.

קרא עוד: מילוי טפסים לויזה לארה"ב

ויזה לתינוק לארה"ב

כל בעל דרכון ישראלי המעוניין לבקר בארה"ב צריך לקבל לפני הכול, אשרת כניסה למדינה, או בשמה המוכר: ויזה לארה"ב. כך, גם תינוקות וקטינים צריכים להגיש בקשה לויזה, אולם תהליך הגשת הבקשה הינו שונה במקצת מזה של מועמדים מעל גיל 14. במאמר זה נפרט מה כולל תהליך הגשת בקשת ויזה לתינוק לארה"ב.

קרא עוד: ויזה לתינוק לארה"ב

טפסים לויזה לארצות הברית

אם אי פעם התעניינתם בויזה לארצות הברית, סביר להניח כי נתקלתם במונח: טפסים לויזות לארצות הברית. אם כן, מהו אותו טופס ויזה מפורסם אשר יש למלא על מנת להתחיל בתהליך הוצאת הויזה?

קרא עוד: טפסים לויזה לארצות הברית

ויזות לארה"ב

אזרחים ישראלים זקוקים לויזה לארצות הברית כדי להיכנס בגבולותיה. אולם, סוג הויזה שיש להנפיק תלוי במטרה שלשמה נוסעים לארצות הברית. אדם שנוסע למטרת תיירות, למשל, זקוק לויזה אחרת מאדם שנוסע למטרת לימודים או הגירה.

קרא עוד: ויזות לארה"ב

ויזה לארה"ב בשגרירות ארצות הברית

ויזה לארה"ב מוענקת מטעם שגרירות ארה"ב למעוניינים לבקר בארה"ב. מטרת ויזה לארה"ב אצל שגרירות ארה"ב בישראל - להוות אשרת כניסה לבאים בשערי ארה"ב.

קרא עוד: ויזה לארה"ב בשגרירות ארצות הברית

ויזה לארה"ב טיפים

בעיני רבים, הוצאת ויזה לארה"ב נתפסת כהליך מרתיע, מסורבל ומלחיץ. במאמר זה ריכזנו מספר טיפים שימושיים אשר יסייעו לכם בהגשת בקשתכם לויזה והתמודדות בראיון מול הקונסול האמריקאי בשגרירות ארה"ב.

קרא עוד: ויזה לארה"ב טיפים שימושים

כמה עולה ויזה לארה"ב

אם אי פעם חשבתם על ביקור בארה"ב, סביר להניח כי נתקלתם במושג: "ויזה לארה"ב". כידוע, כל בעל דרכון ישראלי המעוניין להיכנס בגבולות המדינה הנחשקת צריך להצטייד באשרת כניסה, או בשמה הידוע: "ויזה לארצות הברית".

קרא עוד: עלות ויזה לארה"ב, כמה עולה ויזה לארה"ב

איך מוצאים ויזה לארה"ב בקלות

תכננתם טיול לארצות הברית, השקעתם, בדקתם והשוויתם מחירים, יודעים בדיוק איפה אתם רוצים להיות, למה וכמה... ורק דבר אחד נשאר- ויזה לארצות הברית!

קרא עוד: איך מוצאים ויזה לארה"ב בקלות

שגרירות ארה"ב ויזה

לרובינו, המונח "שגרירות ארה"ב" הינו צמד מילים בהם ניתקל במקרה של הגשת בקשה לויזה לארה"ב, הלא היא אשרת כניסה למדינה. שגרירות ארה"ב הינה הרשות היחידה בישראל המוסמכת לקבוע מי זכאי לקבלת ויזה, להעניק ויזה ואף לשלול אותה.

קרא עוד: שגרירות ארה"ב ויזה, ראיון בשגרירות ארצות הברית להוצאת ויזה

ויזה לארה"ב טפסים

ארצות הברית הינה יעד נחשק עבור רבים מאיתנו. מי לא חולם לבקר בה לפחות פעם בחיים? להתרשם מעוצמתה ומגודלה של צפון היבשת וליהנות משלל האטרקציות והנופים שהיא טומנת בחובה, ואולי אף מהזדמנויות עסקיות טובות, לימודים גבוהים, עבודה מאתגרת?

קרא עוד: ויזה לארה"ב טפסים, ויזה לארצות הברית טפסים בעברית

שגרירות ארה"ב בישראל

שגרירות ארה"ב בישראל נמצאת בשתי ערים- תל אביב וירושלים. הקונסוליה המרכזית הינה בתל אביב ברחוב הירקון בסמוך לטיילת, וזו מספקת שירותים לאזרחי המדינה המתגוררים בישראל בתוך תחומי הקו הירוק. אל שגרירות ארה"ב בת"א מגיעים רוב אזרחי ישראל כחלק מתהליך הוצאת ויזה לארה"ב. לעומת זאת, תושבי העיר ירושלים ותושבי הגדה המערבית ופריפריית ירושלים - יתראיינו בשגרירות אשר נמצאת בעיר ירושלים.

קרא עוד: שגרירות ארה"ב בישראל, ראיון בשגרירות ארצות הברית בישראל

ויזה ארה"ב

ארצות הברית הרחוקה הינה יעד אטרקטיבי לישראלים רבים. בימינו אנו, לא רבים היעדים בחו"ל אליהם יכול התייר הישראלי לנסוע בבטחה ומעטות המדינות המחשיבות עצמן לבעלות ברית עם ישראל. יחד עם זאת, שעריה של ארצות הברית פתוחים לכל דכפין, וכידוע, יש צורך באשרת כניסה (ויזה לארה"ב) על מנת להיכנס בשעריה.

קרא עוד: ויזה ארה"ב, הדרך הקלה להוצאת ויזה ארצות הברית