ראיון ויזה לארה"ב

חלק חשוב ומכריע בהליך הוצאת הויזה לארצות הברית הינו שלב הראיון. כידוע, כל אזרח ישראלי המעוניין להיכנס לארה"ב ולבקר בה חייב להצטייד באשרת כניסה, או בשמה הפופולארי והמוכר: "ויזה לארה"ב".

הליך הגשת הבקשה לויזה כולל מספר צעדים ובראשם מילוי טופס שאלון בשם DS-160. מדובר בטופס דיגיטאלי המצוי באתר המקוון של השגרירות‎‏ ומכיל שאלות רבות אודות מצבכם האישי, הכלכלי, התעסוקתי ועוד.

בסיום מילוי השאלון יהיה עליכם להיכנס לאתר נוסף של השגרירות האמריקאית באתר השגרירות המיועד לקביעת ראיון ותשלום אגרת ויזה לארה"ב. דרך נוספת לתשלום ולקביעת מועד ראיון ויזה לארה"ב הינה באמצעות מוקד הפניות הטלפוני של השגרירות בטלפונים הבאים: 037621694 037621565 . כמו כן, ישנה אפשרות לשלם את אגרת הויזה באחד מסניפי דואר ישראל לאחר הדפסת שובר תשלום באתר האינטרנט המקוון של השגרירות כאמור לעיל.

ראיון לויזה ארה"ב

שלב הראיון אצל שגרירות ארה"ב הינו השלב האחרון בהליך וככזה נתפס בעיני רבים כמכריע ביותר. אומנם, ראיון מול הקונסול לשם קבלת ויזה לארה"ב הינו מלחיץ ומרתיע, אך יחד עם זאת, ברוב המקרים הראיון לא אורך מעל ל 3-4 דקות כאשר החלטתו של הקונסול באם לאשר לכם את בקשתכם לויזה או לאו מבוססת בחלקה הגדול על המידע שציינתם בטפסי הבקשה ואשר העברתם לידי השגרירות (טפסי DS-160).

הראיון נועד לשם קבלת רושם מהמועמד לויזה, ובמרבית המקרים אף לצורך הצגת האישורים והטפסים הנלווים לבקשתכם כגון: תלושי משכורת, תדפיסי עו"ש של חשבון הבנק הפרטי שלכם, מכתב מהמעסיק, אישור לימודים ועוד.

ראיון ויזה לארה"ב - טיפים חשובים!

מומלץ להגיע לראיון שלווים, ייצוגיים ומאורגנים. יש להתייחס לראיון קבלת ויזה בשגרירות ארה"ב כראיון עבודה, להפגין בקיאות וכנות בתשובותיכם ולהדגיש את מטרת נסיעתכם ואת העובדה כי אין בכוונתכם להשתקע שם ו/או לעסוק בפעילות לא חוקית כלשהי.

הצוות המקצועי של "קליק ויזה" ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה לסייע לכם בהליך הגשת הבקשה לויזה ולהעניק לכם הדרכה והכוונה לקראת הראיון, הכל במטרה להגדיל את סיכוייכם לקבל ויזה.